Братство бджолярів України та Організаційний Комітет Конгресу Апімондія 2013 беруть участь у XXIII Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2011» у Києві

Друк

З 2 по 5 червня 2011 року відбулася XXIII Міжнародна агропромислова виставка  «АГРО-2011» у Міжнародному Виставковому Центрі Києва. В цьому заході брали участь всі області України, також були представлені підприємства Республіки Беларусь, Болгарії, Німеччини, Італії, КНР, Польщі, США, Росії, Чехії, Аргентини. Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2011», організатором якої є Міністерство аграрної політики і продовольства України – найбільший загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України.

 
ВГО «Братство бджолярів України» та Організаційний Комітет XXXXIII Міжнародного Конгресу Апімондії були представлені на виставці «Агро-2011», завдяки підтримці Міжнародного Виставкового Центру.
 
Детальніше...
 

Перша Всеукраїнська науково – практична конференція

Друк

Запрошуємо Вас взяти участь у Першій  Всеукраїнській науково – практичній конференції  «Сучасні шляхи розвитку перспективних та інноваційних технологій у бджільництві  України» ,  що відбудеться  15 – 16 березня  2011 року у м. Києві  в рамках  Третьої  спеціалізованої виставки «ПАСІКА ЕКСПО – 2011» у Міжнародному виставковому центрі ( павільйон № 1, Броварський проспект , 15 , м. Київ  Україна).

Детальніше...
 

Підвищення кваліфікації бджолярів 2011

Друк

Навчання бджолярів є пріоритетною темою в діяльності Всеукраїнської громадської організації «Братство Бджолярів України», члена Міжнародної Федерації Бджільницьких  Асоціацій  АПІМОНДІЯ.
Підвищення кваліфікації пасічників зі спеціальності «Практичне бджільництво» вже три роки поспіль, починаючи з 2009 року, проводить наша організація, запрошуючи до співпраці висококваліфікованих фахівців бджільницької галузі. Підвищення кваліфікації бджолярів - це базова основа для виробництва високоякісної продукції бджільництва та позитивний фактор у підготовці до Конгресу Апімондія – 2013 в Україні.

Детальніше...
 

II-й З'їзд ВГО "Братство бджолярів України"

Друк

" Всеукраїнська Громадська Організація "Братство Бджолярів України" повідомляє,  що 25 - 26 грудня 2010 року у м. Львів відбудеться  II З"їзд  Організації.

Детальніше...
 

Підвищення кваліфікації бджолярів 2010

Друк

З 19 січня по 26 лютого 2010 року на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України по затвердженому навчальному плану проводиться підвищення кваліфікації пасічників всіх рівнів на бюджетній основі:

Детальніше...
 

Медова Україна

Друк

До участі у виставці-ярмарці «Медова Україна» запрошуються пасічники України, представники громадських організацій - партнери ВГО «Братство Бджолярів України»,бізнес-партнери, представники ЗМІ.

Детальніше...
 

Унікальна пропозиція від ВГО«Братство бджолярів України»

Друк

Стажування членів Всеукраїнської громадської організації «Братство Бджолярів України»  в Америці.  
Термін стажування - 3 місяці (липень-жовтень 2009 року).

Детальніше...
 

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ

Друк

Здобутки на міжнародній арені є вагомим підґрунтям для  розвитку сучасного українського бджільництва, впровадження новітніх технологій утримання бджіл, переробки та ведення господарювання, розвитку бізнесу, організації громадської діяльності,  формування нових цивілізованих стосунків в середовищі українського бджільництва.

Детальніше...
 

Підвищення кваліфікації бджолярів

Друк

На виконання статутних норм ВГО «Братство Бджолярів України»  (розділ 2.3, пункт 14-15 Статуту),  місії організації в питаннях галузевої освіти, Правління, як виконавчий орган, затвердило графік проведення підвищення кваліфікації членів організації на рівні  міністерства аграрної політики України, що буде проводитися на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету на бюджетній основі наступних категорій слухачів-бджолярів:

Детальніше...