Медова Україна

Друк

З 18 по  21 серпня на території національного комплексу «Експоцентр України», у форматі загальнонаціональної виставкової акції «Барвиста Україна»,що демонструє досягнення країни в різних галузях економіки, соціальній,  культурній сферах та науково-технічних розробках вітчизняного виробництва,проводиться національна виставка-ярмарка кращих медів «Медова Україна».

Організатори –  Кабінет Міністрів України, Рада Міністрів АР Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, Національний комплекс «Експоцентр України», ВГО «Братство Бджолярів України».

На церемонію офіційного відкриття загальновиставкової акції «Барвиста Україна» запрошені керівники держави, центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, народні депутати України, представники бізнесових структур, банківських установ, дипломатичного корпусу, української діаспори, міжнародних та громадських організацій, а також представники сфери торгівлі і засобів масової інформації.

 

ПРОГРАМА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОЇ ВИСТАВКОВОЇ АКЦІЇ «БАРВИСТА УКРАЇНА»:

  • Всеукраїнський конкурс-виставка «Кращий вітчизняний товар 2009 року» –важлива складова загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» – номінує конкурентоспроможну продукцію, товари і послуги, що пропонуються на внутрішні та зовнішні ринки.
  • Міжнародний економічний форум «Україна: нові можливості».
  • Програма Форуму спрямована на розгляд практичних питань міжнародної економічної інтеграції після вступу України до СОТ, визначення нових можливостей доступу до ринків капіталу (включаючи ІРО) та організацію дієвої співпраці між ініціаторами проектів і потенційними інвесторами.
  • Етнографічна експозиція «Містечко майстрів» ознайомить відвідувачів з унікальними виробами народних майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва, зокрема з роботами гончарів, різьбярів, ковалів, вишивальниць.
  • Молодіжний фестиваль «Барвиста юність» збирає з усіх регіонів обдаровану молодь – ровесників незалежної України. Юні таланти презентують свою творчість у кількох номінаціях – вокалі, хореографії, фольклорі, дизайні одягу тощо.
  • «Медова Україна» - національна виставка-ярмарка  кращих медів України.

До участі у виставці-ярмарці «Медова Україна» запрошуються пасічники України,представники громадських організацій - партнери ВГО «Братство Бджолярів України»,бізнес-партнери, представники ЗМІ.

Місце проведення      Україна, м. Київ МСП 03680, пр-т Академіка Глушкова, 1

                                         Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ),

                                         паркова алея біля павільйонів  1, 2.

            Виставкова площа   понад 200  кв. м

Умови для учасників:

-          пільгова ціна торгівельних місць;

-          проведення на пільгових умовах промоушн компанії (реклама у переході станцій метро Хрещатик – майдан Незалежності, банери);

-          включення заходу до програми загальнонаціональної виставкової акції «Барвиста Україна»;

-          розміщення інформації у офіційному каталозі;

-          організація проживання учасників на пільгових умовах.

Організація проведення національної виставки-ярмарки «Медова Україна»:

-          заїзд учасників та устрій торгівельних місць  - 17 серпня;

-          урочисте відкриття  -  18 серпня;

-          проведення семінару – 19 серпня (12-00 – 14-00, павільйон №2);

-          проведення благодійної акції.

Контакти:

e-mail: bratstvo-bdj@ukr.net

тел.     8 099 0740564;   8 067 9610184.

 

Інформація

Більш детальна інформація про умови участі у загальнонаціональній виставковій акції «Барвиста Україна»

за тел. 8 044 5969340

та сайті www.expocenter.com.ua/ua/exhibitions2008/barvista_ua/

 

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: