Братство бджолярів України приймає участь у II- му Міжнародному Фестивалі Меду, м. Усть Каменогорськ, Казахстан

« Україна має вагомі  досягнення в галузі бджільництва, - каже Президент Організаційного Комітету ХХХХIII Міжнародного Конгресу Апімондії (України) Тетяна Васильківська.

Сьогодні я бачу, що ми в Україні можемо не тільки запропонувати Казахстану свою підтримку і співпрацю, але і самі можемо повчитися у Вас, - сказала пані Васильківська, - включення  меду в раціон дитячого харчування - це прекрасно.

У нас є відповідна Постанова Кабінету Міністрів, але там є невелика ремарка: мед, або цукор має бути включеним у раціон дитячого харчування.  Ми впевнені, що в раціон дитячого харчування у дитячих установах, шкільних і спортивних закладах України,  має бути включений  мед. Тому дуже сподіваємося, що досвід вашого регіону нам в цьому допоможе».

Після завершення всіх виступів при підведенні підсумків Круглого столу акімом області  пані Тетяна Васильківська додала: « На  сьогоднішньому Круглому столі в резолюцію пропоную внести пункт про необхідність введення  цінного продукту бджільництва – мед до  раціону харчування дітей у навчальних та спортивних закладах всіх країн , які присутні на зібранні. Цю резолюцію направити у відповідні державні структури всіх країн , учасниць Круглого столу».

Детальніше...
 

Українські бджолярі у польських друзів

Цього року, 2-3 липня, на запрошення  господаря фірми «Sadecki Bartnik» пана Януша Каштелевича в гостях у польських друзів перебувала делегація з України:

голова Ради ВГО «Братство бджолярів України», член організаційного комітету «Апімондія – 2013» Шмуля С. О.,
член колегії ВГО «Братство бджолярів України» к.б.н. Хмара П. Я.,

мер міста Ізяслав пан Паньковський В.С., наукові співробітники відділу селекції та репродукції карпатської бджоли НЦ інституту бджільництва ім. П.І.Прокоповича  УААН  Гайдар В.А., Мерцин І.І. та Керек П.М., представники фірми «Бартнік»  Паньковський В.В. та Радченко О.М.

Детальніше...
 

Переможна хода українського бджільництва

Друк

ВГО«Братство бджолярів України» – це доволі молода організація. Вона була  створена чотири  з половиною роки тому. Але і за такий короткий термін організація не тільки заявила про себе, а і прославила Україну на весь світ.

Її  переможна  хода  розпочалася з Мельбурну (Австралія) в  2007  році.  Саме  тут  проходив  ХХХХ  Конгрес  Апімондії, на  якому  українська  делегація отримала  8  нагород:  4  золоті медалі  та  4  бронзові.  Зокрема, отримано  перемогу  у  найпрестижнішій номінації – «Комерційний мед», завдяки чому український мед з білої акації відтоді носить офіційний титул Кращого меду світу. Найвищі нагороди також завойовано у номінаціях: «Кращий  медовий  напій»  –  за традиційний  український  медовий  напій,  «Кращий  виставковий стенд» та «Краща бджільницька  колекція»,  а  керівника української  делегації,  Голову правління  «Братства  бджолярів України»  Тетяну  Васильківську було обрано «Медовою Королевою Апімондії 2007». Загалом за кількістю  на город  Україна  посіла друге місце, поступившись тільки  господарям  Конгресу –  австралійцям.  Все українська громадська  організація  «Братство  бджолярів  України»  стає членом Апімондії.

Детальніше...
 

Підготовка до Всесвітнього бджільницького Конгресу набирає обертів

Друк

Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні шляхи розвитку перспективних та інноваційних технологій у бджільництві України», що проходила 15-16 березня 2011 в рамках ІІІ Спеціалізованої виставки «ПАСІКА ЕКСПО – 2011», зібрала в конференц-залі Міжнародного Виставкового Центру понад 300 представників галузі з усіх областей України. Таким чином цей захід став найбільшою цьогорічною науковою подією в бджільництві. Організатор конференції: Організаційний комітет XXXXIII Міжнародного Конгресу Апімондії. Конференцію активно підтримали: Всеукраїнська громадська організація «Братство бджолярів України», виставкова фірми «Троян»,  «Міжнародний Виставковий Центр».

Детальніше...
 

АПІМОНДІЯ – 2013 в Україні

У вересні 2009 року на ХХХХІ  Міжнародному  Конгресі  Апімондії  у французькому місті Монпельє  українські бджолярі вибороли право проведення в Україні, в Києві,  ХХХХІІІ Конгресу Апімондії, що проходитиме  на базі Міжнародного Виставкового Центру наприкінці вересня 2013 року.

Детальніше...
 

Участь у конгресі АПІМОНДІЯ – 2009

Друк

На чисельні замовлення пасічників України, з метою полегшення організації поїздки на конгрес АПІМОНДІЯ-2009, ВГО «Братство Бджолярів України», спільно з Спілкою пасічників України та  програмою «БРІДЖЕС» розробили програму  перебування пасічників з України на конгресі.

Детальніше...
 

АПІМОНДІЯ 2009. (Програма, трансфер, реєстраційна плата)

Друк

41  Всесвітній Конгрес Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій АПІМОНДІЯ 2009 буде проходити у місті Монпельє (Франція), у відновленому конгрес центрі з нетиповою архітектурою, TheCorum. Конгрес центр знаходиться у центрі міста Монпельє біля відомого Паласу де Комеді-Еспланад за адресою:

Детальніше...
 

Український мед здобуває нагороди Туманного Альбіону

Друк

На 77-у Національному Медовому Шоу (National Honey Show) в Лондоні Україна здобула 15 нагород, в тому числі – два кубки.
Україну на цьому найстарішому в світі конкурсі продукції бджільництва, що проходив 3 29 жовтня по 2 листопада цього року на території Коледжу Святого Георгія в одному з передмість Лондона, представляла делегація Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України»:

Детальніше...
 

Бджільництво – просто і ясно

Друк

Всесвітня Федерація Бджільницьких Асоціацій АПІМОНДІЯ, в співпраці з Асоціацією бджолярів Румунії з 11 по 14 вересня – буквально за кілька днів до київського конгресу Апіславії –  провела у Бухаресті Перший Міжнародний симпозіум із загального менеджменту та належної практики у бджільництві.

Детальніше...
 

І Міжнародний форум бджолярів Східної та Центральної Європи “Медова Покрова”

Друк

Дорогі друзі-бджолярі, партнери по бджільницькій галузі та просто усі, хто небайдужий до солодкої медової справи!
Маємо за честь запросити Вас до участі І Міжнародному форумі бджолярів Східної та Центральної Європи “Медова Покрова”, який відбудеться 18-19 жовтня 2008 року у Львові на території парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

Детальніше...
 

Бджільництво – ХХІ століття. Темна бджола у Росії

Друк

Міністерство сільського господарства РФ,  Російська академія сільськогосподарських наук при сприянні Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій «Апімондія» та міжнародної асоціації по збереженню темної лісової породи бджоли SICAMM з 19 по 22 травня цього року у Москві спільно з міжнародною промисловою академією, провели Міжнародну конференцію «Бджільництво – ХХІ століття. Темна бджола (apis mellifera mellifera L.) у Росії».

У доповідях російських галузевих науковців висвітлені питання сучасного стану бджільництва та генофонду в Росії (М.Кривцов, директор ДНУ НДІ бджільництва Росії, академік), основні хвороби бджіл та засоби боротьби з ними (А.Смірнов, академік- секретар відділення ветеринарної медицини РАСГН, академік РАСГН), стан та шляхи розвитку бджільництва у Республіці Башкортостан (А.Ішемгулов, генеральний директор ДУ Башкірський НДЦ по бджільництву та апітерапії, доктор біологічних наук, професор), закономірності диференціації і становлення морфо функціональних показників літальної мускулатури медоносної бджоли  (apis mellifera mellifera L.)  у постембріональному онтогенезі (А.Манапов, завідувач кафедри бджільництва РДАУ ім. К.О.Тімірязева, доктор біологічних наук, професор) та інші.

Детальніше...