Меморандум про співпрацю ВГО «Братство бджолярів України» і МБФ «Мій дім - моя Земля»

24 лютого 2012 року у м. Києві, Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України» та Президент Міжнародного благодійного фонду «Мій дім - моя Земля» підписали Меморандум співпраці. У Меморандумі викладені цілі і завдання щодо співпраці, намічені шляхи реалізації спільних програм, які націлені на відродження та збереження навколишнього середовища для збереження і розвитку здорового суспільства.

Детальніше...
 

Меморандум про співпрацю ВГО «Братство бджолярів України» і ГО «Спілка пасічників України»

15 лютого 2012 року у м. Києві, Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України» та Президент Громадської організації «Спілка пасічників України» підписали Меморандум співпраці. У Меморандумі викладені цілі і завдання щодо співпраці бджільницьких громад, намічені шляхи реалізації спільних програм, які націлені на розвиток бджільницьких громадських структур і бджільництва України в цілому.

Детальніше...
 

Меморандум про співпрацю ВГО «Братство бджолярів України», ГО АР Крим «Союз бджолярів Криму», ГО АР Крим «Асоціація пасічників і апіфітотерапевтів Криму», ГО "Севастопольська міська спілка пасічників"

5 лютого у м. Севастополь, керівники чотирьох громадських структур в урочистій обстановці, в присутності членів своїх організацій і гостей,  підписали Меморандум співпраці між Всеукраїнською громадською організацією «Братство бджолярів України», Громадською організацією АР Крим «Союз бджолярів Криму», Громадською організацією АР Крим «Асоціація пасічників і апіфітотерапевтів Криму», Громадською оргоанізацією "Севастопольська міська спілка пасічників". У Меморандумі викладені цілі і завдання щодо співпраці бджільницьких громад, намічені шляхи реалізації спільних програм, які націлені на розвиток бджільницьких громадських структур і бджільництва  АР Крим і України в цілому.

Детальніше...
 

Меморандум про співпрацю Громадської організації «Асоціація бджолярів Луганської області» і ВГО «Братство бджолярів України»

20 січня у м. Києві, Голови Правління двох громадських структур підписали Меморандум співпраці між Всеукраїнською громадською організацією «Братство бджолярів України» та Громадською організацією «Асоціація бджолярів Луганської області».

Детальніше...
 

Меморандум про співпрацю Громадської організації АР Крим «Союз бджолярів Криму» і ВГО «Братство бджолярів України»

18 грудня у м. Алушті, в комфортабельному санаторії «Золотий колос», були підведені підсумки взаємної роботи «Союзу бджолярів Криму» і «Братства бджолярів України».

Голови Правління двох громадських структур в урочистій обстановці, в присутності членів обох організацій і гостей,  підписали Меморандум співпраці між Всеукраїнською громадською організацією «Братство бджолярів України» та Громадською організацією АР Крим «Союз бджолярів Криму». У Меморандумі викладені цілі і завдання щодо співпраці бджільницьких громад, намічені шляхи реалізації спільних програм, які націлені на розвиток бджільницьких громадських структур і бджільництва  АР Крим і України в цілому.

Детальніше...