Україна офіційно отримала естафету Всесвітнього бджільницького Конгресу Апімондії

У четверг 20 жовтня 2011р. цю тему журналісти київської державної регіональної телерадіокомпанії "КДТРК" обговорювали з Васильківською Тетяною Юріївною.

Васильківська Тетяна Юріївна
Президент Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії
Голова Правління ВГО Братство бджолярів України 

 

Loading the player ...

 

Офіційна делегація Організаційного комітету у складі 5 чоловік щойно повернулася з м. Буенос Айрес (Аргентина), де з 21 по 27 вересня проходив 42 Всесвітній Бджільницький Конгрес. Україну на ньому представляли:


Тетяна Васильківська: Президент Організаційного комітету, Голова ВГО «Братство Бджолярів України»;

Юрій Рифяк: Координатор з комунікацій Організаційного комітету;

Марія Рифяк: Адміністративний координатор Організаційного комітету;

Степан Керек: член наукової комісії з біології бджоли Організаційного комітету;

Володимир Шевчук: член Організаційного комітету, Голова Львівського обласного осередку ВГО «Братство Бджолярів України»;

Загалом 42 Конгрес Апімондії відвідало понад 8,5 тис. учасників, з яких понад 3 тис. зареєструвалися як повні делегати.

Згідно зі звітом Генерального Секретаря Апімондії Ріккардо Джанноні-Себастьяніні, на Конгресі були присутні представники 70 бджільницьких асоціацій, що представляють 48 країн.

Головним завданням Української делегації був старт кампанії з міжнародного просування наступного, 43 Конгресу Апімондії, що проходитиме восени 2013 року в Києві та стане найбільшою міжнародною подією в Україні після ЄВРО 2012. З першого дня Конгресу на українському стенді Апімондії 2013 безперервно проходили переговори та зустрічі. Приємно вразила кількість бажаючих заздалегідь зарезервувати стенд на ApiEXPO-2013.

Результати попереднього резервування свідчать, що у Києві слід чекати великі делегації з Польщі, Китаю, Росії, Данії, Туреччини, Кореї та багатьох інших країн.

 

 

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: