Польські бджолярі і бізнесмени є друзями української бджільницької громади

26 листопада відбулася зустріч Президента Організаційного Комітету XXXXIII Міжнародного Конгресу Апімондії Васильківської Тетяни Юріївни з керівниками Польської фірми  "Lyson"  Томашем Лусон та Рафалем Кравчуком.

У зустрічі приймали участь координатор з комунікацій Організаційного Комітету Юрій Рифяк та координатор з технічних питань ApiExpo Організаційного Комітету Анатолій Харковенко.

Під час переговорів на Конгресі Апімондії у Буенос-Айресі ( Аргентина ) у вересні цього року, керівники фірми "Lyson" виявили бажання брати  участь у виставкових заходах Конгресу Апімондії 2013 у Києві. Для фірми була зарезервована відповідна площа на   ApiExpo.

На сьогоднішній зустрічі Васильківська Тетяна Юріївна розповіла польським колегам про всі заходи і програми, які  передбачені для реалізації на Конгресі. Зокрема були презентовані деякі соціальні і культурні програми, які зацікавили гостей.  Деякі інноваційні програми, а саме «Апімондія для дітей» була сприйнята дуже схвально. Пан Томаш сказав, що у Польщі є бджільницькі організації локальні місцеві для дітей і вони об’єднані в єдину дитячу організацію. Очевидно що для такої дитячої організації програма «Апімондія для дітей» буде запропонована Організаційним Комітетом.

Зацікавила гостей можливість прийняти участь і в конкурсній програмі, де можна продемонструвати нові технічні рішення у бджільницькому реманенті і обладнанні.

З зацікавленням гості слухали про туристичні маршрути, які будуть запропоновані делегатом Конгресу Апімондія 2013 з включенням цікавих бджільницьких об’єктів.
Тетяна Васильківська попросила передати найщиріші вітання з побажанням успіхів в роботі Голові Бджільницької асоціації Польщі Тадеушу Сабату.

Пан Томаш сказав, що має намір пропонувати польським колегам - бізнесменам і  польській бджільницькій громаді брати участь в виставці ApiExpo Конгресу Апімондії 2013 загальним єдиним національним стендом Польщі.

При зустрічі були ще обговорені деякі спільні бізнес пропозиції стосовно забезпечення бджолярів Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України», яка є організатором Конгресу Апімондія 2013, якісним бджільницьким обладнанням на основі попереднього замовлення необхідної кількості визначеного обладнання.

Наступна зустріч запланована  на січень 2012 року.  А в лютому-березні планується візит Васильківської Т.Ю. до Польщі.


Інформаційна довідка

Компания "Lyson" розташована в місті Сулковіце районі міста Андрихув і займається виробництвом обладнання для бджільництва. Протягом 12-річної діяльності на ринку, компанія перевершила очікування своїх клієнтів, постійно розширюючи асортимент своєї продукції та впроваджуючи вдосконалення вже існуючого обладнання. Компанія спеціалізується на виробництві вуликів із пінопласту в шести системах.

Вулики з пінопласту використовуються у Польщі понад 22 роки і мають багато прихильників, завдяки тому, що мають переваги, а саме:

відмінні теплоізоляційні властивості
вологостійкість
легкі компоненти, що полегшує харчування, вилучення меду та ведення павільйонного       бджільництва
довгий період використання, пов'язаний зі стійкістю до погодних умов
сильна і міцна конструкція (елементи вулика є монолітами)
екологічність (немає ризику для навколишнього середовища при виробництві, повторне використання відходів)
сумісність всіх компонентів.

Ці переваги забезпечують вуликам з пінопласту зростаючу популярність. Протягом двох років фірма "Lyson" займається продажем бджолиних пакетів, що походять з товарних пасік цілої Польщі. Компанія постійно бере участь у наукових симпозіумах з бджільництва і бере участь у заходах, організованих об'єднаннями (союзами) бджолярів на території всієї країни. Завдяки саме таким контактам народжуються нові ідеї та удосконалення існуючих рішень. В результаті виходять продукти, оптимально відповідні індивідуальним вимогам замовника (клієнтів). Про це свідчить запуск виробництва медогонок, в широкому асортименті: від 2-стільникових до 18 –стільникових  і навіть до величезних, що вміщають до 70 великопольских рамок. Мобільні медогонки, виконані з кислостійкої стали, столи для розпечатки стільників,  бочки для меду – і це тільки деякі позиції широкого асортименту  продукції, що випускає компанія.

Компанія також має широкий асортимент дрібного устаткування для бджільництва (рамки для вирощування маток, одяг для бджолярів та інші вироби, необхідні для ведення бджільництва). Новітнім досягненням компанії є введення в асортимент продукції - насосів для меду.

Компанія має добре розвинену дистриб'юторську мережу в країні і підтримує ділові відносини з партнерами з Чехії, Литви, України, Німеччини, Росії, Греції та Швеції. Така співпраця приносить користь обом сторонам шляхом обміну досвідом, використанням власних спостережень, пропозицій і порад. Основою успіху компанії "Lyson" є прагнення  до роботи групи людей, які хочуть надати своїм клієнтам послуги високої якості.

 

 

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: