Організаційний Комітет ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондія 2013 відвідав Крим

 
«Медовий гай» - акція  братчиків – для  процвітання України.( стаття зі скороченнями)

«Посадив дерево – себе прославив. Посадив сад – рід прославив».

Лiс - це цiла епопея iсторiї генiю людства, суспiльства, держави,  скарбниця рiзних видiв дерев, ягiд, грибiв, медоносних лiкарських трав. Сад – це  пісня душі, слава сонцю і людям. Кожний лiсовий масив,  кожний  невеличкий лісок, кожний сад і садок - то своя специфiчна неповторна автобiографiя. Ось чому, загальноукраїнська акція «Медовий гай» набула такого широкого розголосу серед громадськості та ЗМІ. Ініціатором акції  є Всеукраїнська громадська організація «Братство бджолярів України». Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження зелених багатств та збереження екологічної рівноваги на землі, а також він націлений на поліпшення стану довкілля при створенні нових садів, лісопосадок, шляхом  залучення широких верств населення до озеленення рідного краю.
 
“Квітом живляться бджоли, і всміхається щастя мені”, — писала поетеса. Не вберегти нам крихітних комашок, а відтак не усміхатиметься нам щастя, якщо не будемо створювати та охороняти медоносні вгіддя (як дикі, так і культурні). Акація, клен, черешня, калина, смородина, малина, ожина – це не повний перелік медоносних дерев і кущів, які були висаджені під час весняної акції напередодні пасхальних свят нашими бджолярами в містах і селах всієї України. Особливо багато висадили липи .З давніх-давен серцелиста одягала, взувала, годувала, лікувала людей. З давніх-давен вона “топила” пасіки в нектарі. “Як липа пахтить, то і бджола летить”- кажуть бджолярі.

З 15 до 23 квітня тривала поїздка наших бджолярів Україною, щоби засвідчити громаді необхідність  і своєчасність акції пасічників.
 
Почалася подорож  у місті Києві і пролягла дорога бджолярів у Крим, а відтак до міста Луганська.
 
Під час цікавої подорожі Кримом відвідали пасічники пана Савіна Вячеслава, що допомагає людям разом з бджолами  відновити і зберегти здоров’я. Все, що треба зробити тому, хто оздоровлюється, так це лише спокійно лежати на ліжку, під яким стоїть вулик. Все інще за нього зроблять бджоли. Таким чином людина набирається позитивної енергії.А ще треба вживати продукти бджільництва, як мед, маточне молочко і пилок. Але щось таке ще унікальне знає і вміє пан Вячесла, що всі, хто би до нього не приїхав, йому безмежно вдячні. А він задоволений-поміг ще одній людині  відновити відчуття  бажання жити і радіти життю. Оздоровитися  до пана Савіна на пасіку приїжджало чимало відомих особистостей. І не тільки з України. Був і  Ющенко, навіть Депардьє завітав з далекої Франції. Дехто з них був у Савіна, щоб оглянути його творіння, дехто щоб вилікуватися. Люди, що страждають безпліддям, онкологічними хворобами, алергією та іншими негараздами - це пацієнти Савіна. Сам він вважає, що всі проблеми зі здоров'ям - від неправильного розподілу енергії, яка є в кожному організмі. В планах В’ячеслава Савіна жити щонайменше до ста п’ятдесяти років. І це не просто слова, а цілком обгрунтований підсумок його двадцятирічної праці. Він цього побажав і гостям бджолярам, які чималою командою завітали до нього для розповсюдження інформації щодо акції «Медовий гай». А також задля обміну досвідом. Всі залишилися задоволені – і господар і гості…
 
Loading the player ...
 
 
 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: