Межведомственное совещания о ситуации в отрасли пчеловодства в Автономной Республики Крым

Межведомственное совещания  о ситуации  в отрасли  пчеловодства в Автономной Республики Крым и перспективах ее развития

Детальніше...
 

Організаційний Комітет ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондія 2013 відвідав Луганськ

Луганщина багата  чудовими медами . Про це і багато іншого йшлося на III Міжнародний науково-практичній конференціїі «Міжнародна співпраця в галузі бджільництва», що проходила 19-20 квітня у Луганському аграрному університеті за підтримки громадської організації «Асоціація пасічників Луганської області»та Головного управління агропромислового розвитку Луганської обласної державної адміністрації. ЛНАУ не даремно став базою конференції. Власне в цьому ВУЗі проблемами  бджільництва  займаються щонайбільше. Валентина Григорівна Ткаченко –ректор  університету ( та почесний голова  «Асоціації пасічників Луганської області» ) особисто є організатором багатьох проектів і заходів  що стосуються бджільництва. В університеті відкрито кафедру та Науково-практичний Центр, які займаються навчанням і впровадженням у практику прогресивних  та інноваційних технологій   бджільництва, дослідженням та оцінкою якості продуктів бджільництва. Такий Центр – єдиний на Україні. Луганська область стала першою, де розпочався процес об’єднання бдолярів 0практиків та вчених задля загальної мети – збереження бдоли, збереження  і процвітання бджільництва.

Детальніше...
 

III Міжнародна наукова-практична конференція "Міжнародна співпраця у галузі бджільництва".

Конференція зібрала понад 500 представників галузі з усіх областей України та ближнього зарубіжжя.
До участі в роботі конференції були запрошені: представники влади, науковці, фахівці галузі бджільництва, бджолярі - практики, новатори, представники комерційних структур, журналісти, громадські діячі

Детальніше...
 

Організаційний Комітет ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондія 2013 відвідав Крим

Лiс - це цiла епопея iсторiї генiю людства, суспiльства, держави,  скарбниця рiзних видiв дерев, ягiд, грибiв, медоносних лiкарських трав. Сад – це  пісня душі, слава сонцю і людям. Кожний лiсовий масив,  кожний  невеличкий лісок, кожний сад і садок - то своя специфiчна неповторна автобiографiя. Ось чому, загальноукраїнська акція «Медовий гай» набула такого широкого розголосу серед громадськості та ЗМІ. Ініціатором акції  є Всеукраїнська громадська організація «Братство бджолярів України». Цей громадський захід є неоціненним вкладом у примноження зелених багатств та збереження екологічної рівноваги на землі, а також він націлений на поліпшення стану довкілля при створенні нових садів, лісопосадок, шляхом  залучення широких верств населення до озеленення рідного краю.

Детальніше...
 

Перша Всеукраїнська науково-практична конференція

Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні шляхи розвитку перспективних та інноваційних технологій у бджільництві України», що проходила 15-16 березня 2011 в рамках ІІІ Спеціалізованої виставки «ПАСІКА ЕКСПО – 2011», зібрала в конференц-залі Міжнародного Виставкового Центру понад 300 представників галузі з усіх областей України. Таким чином цей захід став найбільшою цьогорічною науковою подією в бджільництві.

Детальніше...
 

Оздоровлюючий вулик

Це той самий вулик, точніше, кілька вуликів, скріплених поруч, на яких зверху можна відпочивати. Саму ідею я підхопив у колеги із Сумщини. Трошки почитав, змайстрував і вдосконалив. Було багато експериментів. Довго не вдавалося розробити і змайструвати правильно ліжко. Потрібно зробити так: щоб бджола не вкусила, і мої старання не були марними. Я знайшов раціональне зерно - і тепер спокійно можу почуватись у вулику. Вже вранці я - як тільки народився - свіжий, бадьорий. Ефект такого оздоровчого вулика неперевершений. Це своєрідний подарунок, який я зробив сам собі на 60-річчя.

Детальніше...
 

Підвищення кваліфікації бджолярів

Навчання бджолярів є пріоритетною темою в діяльності Всеукраїнської громадської організації «Братство Бджолярів України», члена Міжнародної Федерації Бджільницьких Асоціацій АПІМОНДІЯ.

Детальніше...
 

АПІМОНДІЯ – 2013 в Україні. Пізнайте європейський медовий край.

У вересні 2009 року на ХХХХІ  Міжнародному  Конгресі  Апімондії  у французькому місті Монпельє  українські бджолярі вибороли право проведення в Україні, в Києві,  ХХХХІІІ Конгресу Апімондії, що проходитиме  на базі Міжнародного Виставкового Центру наприкінці вересня 2013 року.

Детальніше...
 

ВГО "Братство бджолярів України" відкриває українське бджільництво світові.

З 2007 по теперішній час ВГО "Братство бджолярів України" активно налагоджує стосунки з громадськими, науковими, комерційними структурами, які пов’язані з бджільництвом та його продукцією.

Детальніше...
 

Братство бджолярів України проводить стажування українських бджолярів в Америці, Південній Кореї, Австралії

Братство орієнтується на фахівців високого рівня,  які бажають професійного росту з метою впровадження змін та реформ в українському бджільництві.  Ми пропонуємо підвищення професіоналізму  на якісно новій  основі, а не самодіяльність і навчання застарілими методами і засобами, які прижилися в українському бджільництві і гальмують його розвиток.

Детальніше...
 

Прес-конференція в УНІАН на тему “Україна стане найбільшою медовою країною в Європі”

На прес-конференції Тетяна Васильківська повідомила, що на 41-му Міжнародному конгресі Всесвітньої федерації бджільницьких асоціацій «Апімондія», який проходив 15-20 вересня 2009 р. у Монпельє (Франція), Україна завоювала право через чотири роки прийняти цей всесвітній форум у Києві.

Детальніше...