ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗВЕРНЕННЯ

Друк
 
Шановні пасічники!

Протягом 2007-2008 років Всеукраїнська громадська організація «Братство Бджолярів України» активно розвиває міжнародну діяльність.

Sample ImageУчасть і перші нагороди України  на ХХХХ конгресі Апімондія-2007, що проходив у Мельбурні (Австралія), набуття членства  у найпрестижнішій міжнародній федерації «Апімондія», подання заявки на проведення конгресу Апімондія-2013 в Україні, співпраця з пасічниками  Австралії,  Республіки Кореї, Румунії та іншими провідними організаціями світової бджолярської спільноти,   перемога на 77-му Національному Медовому Шоу в Лондоні-2008 року, де завойовано 15 нагород світового значення, проведення ряду міжнародних заходів в Україні – «Свято меду – 2008» , конференції, зустрічі з волонтерами та ін. – це наша загальна перемога.

Здобутки на міжнародній арені є вагомим підґрунтям для  розвитку сучасного українського бджільництва, впровадження новітніх технологій утримання бджіл, переробки та ведення господарювання, розвитку бізнесу, організації громадської діяльності,  формування нових цивілізованих стосунків в середовищі українського бджільництва.

На передодні нового 2009 року, Всеукраїнська громадська організація «Братство Бджолярів України» ініціює впровадження освітянських проектів, направлених на підвищення професійного рівня пасічників з метою виробництва якісної продукції бджільництва, що є вимогою часу, вимогою міжнародного рівня.

ВГО«Братство Бджолярів України» протягує руку для співпраці ініціативним і свідомим  пасічникам. Sample ImageМи готові відстоювати  Ваші професійні інтереси, допомагати в розвитку бізнесу та впровадженні новітніх технологій. Братство орієнтується на фахівців високого рівня,  які бажають професійного росту з метою впровадження змін та реформ в українському бджільництві.  Ми пропонуємо підвищення професіоналізму  на якісно новій, державній основі, а не самодіяльність і навчання застарілими методами і засобами, які прижилися в українському бджільництві і гальмують його розвиток.

На виконання статутних норм ВГО «Братство Бджолярів України»  (розділ 2.3, пункт 14-15, 18 Статуту),  місії організації в питаннях галузевої освіти, Правління, як виконавчий орган, затвердило графік проведення підвищення кваліфікації членів організації на рівні  Міністерства аграрної політики України, що буде проводитися на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету на бюджетній основі наступних категорій слухачів-бджолярів:

• ІV категорія – бджолярі зі стажем до 5 років - з 19.01.2009 до 30.01.2009р.;

• ІІI категорія – бджолярі зі стажем від 5 до 10 років – з 16.02.2009 до 27.02.2009р.;

• ІI  категорія – бджолярі зі стажем понад 10 років – з 02.03.2009 до 13.03.2009р.;

• I   категорія – бджолярі - фахівці, керівники – з 02.03.2009 до 13.03.2009р.
 
Для кожного рівня кваліфікації розроблено учбовий план і програму.
Кількість груп – по одній у кожній категорії. Кількість бджолярів у групі обмежена – 30 чоловік.
Умови проживання слухачів забезпечує Навчально-науковий інститут післядипломної освіти (гуртожиток, вартість проживання 50 грн/доба, студентська їдальня).
 
Після закінчення навчання слухачі отримують відповідне  Свідоцтво державного зразка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету.Sample Image
 
 
Підвищення кваліфікації на базі Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Національного аграрного університету -це шанс для професійного росту кожного пасічника.  Впровадження ефективної системи підвищення кваліфікації бджолярів на державній основі  є стартом до підготовки нової формації бджолярів - професіоналів з метою  реалізації потенціалу України, як одної з провідних бджільницьких країн світу.
 
 
Бджолярі, які  успішно пройшли програму підвищення кваліфікації та отримали Свідоцтво державного зразка  будуть залучені до бізнес – проектів , що заплановані для  сумісної реалізації «Братством Бджолярів України» та партнерами по спільний діяльності.
 
Всеукраїнська громадська організація «Братство Бджолярів України» має наміри і надалі співпрацювати з прогресивними пасічниками, що мають високий потенціал для підвищення професійної майстерності, реалізації ініціатив у громадській та бізнесовій діяльності.  

 
 
За більш детальною інформацією по навчанню та пропозиції по складу слухачів Інституту підвищення кваліфікації, просимо направляти заступнику Голови Правління ВГО «Братство бджолярів України» Шмуля Сергію Олексійовичу.

Контакти для листування: 04070, Київ-70, а/с 149;  
e-mail: info@honeyua.com
              bratstvo-bdj@ukr.net

Телефони:  8 099 0740564  
                      8 067 9610184  

З повагою,
Голова правління ВГО "Братство Бджолярів України"                  
 Т. Ю. Васильківська
 
 
 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: