Щиросердечно вітаємо Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння

 

Шановні Братчики!
Шановні друзі, колеги  і наші симпатики!

Щиросердечно вітаємо  Вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння, яке уособлює  перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, праведності  і  величі духу!

Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією.  У цей день ми дякуємо  Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. Вітання зі святом Христового Воскресіння

Великий День Світлого Христового Воскресіння   приходить до нас с дитячим сміхом і кольоровими писанками, з  випеченою мамою високою паскою  і,  дбайливо прикритим вишитим  рушником , святковим  кошиком.  Це свято - невід'ємна часточка Українства. Така сама, як Різдвяна коляда, як славне козацьке минуле,  як Дніпро,  як  Софія.

Великдень приходить до нас - аби поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова. Треба вірити в те, що ця єдність, заснована на віковічних християнських моральних цінностях, буде і надалі згуртовувати  і всіх нас, пасічників  у нашій спільній справі – роботі з Бджолою - Божою комахою на благо природи, родини, нашої України.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх нас  по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще - бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного. Навчимося у бджіл єдності! – кажемо ми. Навчимося у бджіл терпінню! – додаємо.

Пасхальні дні - це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов і життєвий досвід, поринув у вічність. Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Направимо наші молитви  також на добрі  патріотичні  і  громадські справи  заради  відродження Української Нації  і ствердження Української Держави.

Тієї миті, коли вдарять над нашою великою Україною  Великодні дзвони, нехай оселиться у  Вашому житті щастя!  Нехай воскресне у Ваших душах усе найкраще  - непохитна віра,  відданість, любов, щирі  переконання  про те, що достойні  терпіння  нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою!

Нехай господня ласка Вас зігріває  і  навчає  життєвої  мудрості.
Щиро зичимо  Вам, шановні добродії,  щастя у кожній родині, міцного здоров´я, великої світлої долі Вашим дітям і онукам,  добробуту, творчої наснаги  в усіх гарних починаннях  в ім’я процвітання  величної бджільницької  праці,  в ім’я розквіту нашої суверенної України!

Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя - кращого і добрішого!
 
Нехай Чудо Воскресіння  Христового надихає  Вас на добрі та праведні справи,  наповнює Ваше життя світлом і радістю,  додає наснаги та енергії,  а Ваше серце буде сповнене вірою у перемогу добра, як сповнені цим світлі миті  Великодня!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
 


З повагою і надією

Васильківська Тетяна Юріївна
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України»

Шмуля Сергій Олексійович
Голова Ради Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України»

 

 

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: