Братство бджолярів України - за органічну продукцію

Друк

У міжнародній конференції прийняли участь представники 24 країн світу.  
Всеукраїнську громадську організацію «Братство бджолярів України» представляли Голова Правління Тетяна Васильківська, члени Правління Юрій Рифяк, Анатолій Харковенко, Марія Гук та Сергій Шмуля, які  взяли участь у чисельних засіданнях секцій форуму.
ВГО«Братство бджолярів України» цікавить виробництво продукції бджільництва, як органічної продукції. Це надзвичайно важливо для розвитку українського бджільництва, оскільки органічна продукція на внутрішньому і зовнішньому ринках має попит і значно вищу ціну», – сказала Голова Правління  Т. Васильківська.

Детальніше...
 

Братство бджолярів України відкриває карпатську бджолу для Америки

Друк

Вже стала традиційною співпраця волонтерів США та українських бджолярів, завдяки спільному проекту Всеукраїнської громадської організації «Братство бджолярів України» та представництва  CNFA  в Україні.  Цього разу для фахівця з Америки Джерри Хеза перебування на матководних господарствах Закарпаття стало відкриттям карпатської бджоли.
Згідно меморандуму про співробітництво між ВГО «Братство бджолярів України» та представництвом CNFA в Україні по програмі «Фермер фермерові», протягом  п’ятнадцяти  днів на Україні перебував волонтер зі США Голова бюро інспекцій рослин та пасік штату Флорида Джерри Хез.

Детальніше...