Братство бджолярів України – презентує українське бджільництво в Буенос-Айресі, Аргентина

21 – 25 вересня 2011 року в Буенос-Айресі,  Аргентина,  ВГО «Братство бджолярів України» приймає  участь у 42-му  Міжнародному Бджільницькому Конгресі Апімондії 2011.

Аргентина є однією з країн, де бджолярі мають велику кількість вуликів: 4 500 000 вуликів розподілені серед 28 000 зареєстрованих бджолярів по всій країні. Завдяки чудовій різноманітності клімату, Аргентина має велике розмаїття квіткових ресурсів, які роблять можливим виробництво бджільницької продукції практично у всіх областях території країни.

Міжнародний конгрес бджільництва Апімондія 2011 року, позиціонує себе, як чудову можливість для налагодження співпраці з головними науковцями, як технологічну і комерційну подією для бджільництва по всьому світу і, крім того, як місце де можна дізнатися безпосередньо про добре відоме аргентинське виробництво бджільницької продукції разом з планами , процедурами і методами, які використовувалися для досягнення вже видимих результатів.

У четвер  15 вересня 2011р., Президент Організаційного Комітету ХХХХІІІ Міжнародного Конгресу Апімондії,  Голова Правління ВГО Братство бджолярів України  Васильківська Тетяна Юріївна  розповіла журналістам  ТРК «Київ» про завдання,  які перед  собою  поставила  українська  делегація  та про  шляхи  їх досягнення.

Loading the player ...
 

Цей Конгрес є прекрасним приводом для ознайомлення з унікальним і різноманітним бджільництвом Аргентини.

 

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: