Апімондія – що це? Яке має значення для України проведення ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондії?

Апімондія - Міжнародною Федерацією Бджільницьких Асоціацій та інших організацій, працюючих з бджільницьким сектором.

Апімондія сприяє науковому, технічному , екологічному , соціальному та економічному розвитку бджільництва в усіх країнах.
Федерація була заснована резолюцією, прийнятою на XIII Міжнародному Бджільницькому Конгресі 1949 в Амстердамі, і є наступницею Секретаріату Міжнародного Бджільницького Конгресу, заснованого в 1895.

Основна мета Апімондія - полегшення обміну інформацією та обговорення. Це робиться шляхом організації конгресів і симпозіумів, де бджолярі, вчені, трейдери, виробники реманенту, технічні фахівці і законодавці зустрічаються, щоб слухати, обговорювати і вчитися один у одного.

Попередні президенти : Харнай ( Румунія ) Борнек ( Франція ) Йоргансен ( Данія )
Теперішній президент : Жілль Ратіа ( Франція ) Віце-президент : Лукас Мартінез ( Аргентина )

 

«Відкрийте європейський Медовий Край»
Discover the European Honeyland

Під таким гаслом упродовж 2009 року відбувалося просування заявки на право проведення в столиці України, місті-герої Києві, ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондії 2013. В її рамках було знято документальний фільм та кілька рекламних кліпів, здійснено промо-тур країнами Європи, проведено зустрічі представників дипломатичних місій України в різних країнах світу з головами бджільницьких асоціацій цих країн, та багато-багато іншого. І завдяки проведеній активній роботі під час 41 Конгресу Апімондії 2009 в Монпельє  (Франція) українська делегація отримала безпрецедентну перемогу - 91 голос з 164 було віддано за Україну.

 

ХХХХІІІ Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії

ХХХХІІІ Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії, на який протягом вересня - жовтня 2013 року до Києва з’їдуться близько 12 тисяч гостей з понад 100 країн, обіцяє стати найбільшим міжнародним галузевим заходом в історії України. Він не лише відкриє нову епоху розвитку вітчизняного бджільництва, але й має всі шанси стати важливою віхою у становленні міжнародного іміджу нашої країни. Це знак для міжнародних інвесторів про цікавість та привабливість бджільницької галузі цієї країни, це суттєве підвищення інтересу до неї міжнародної спільноти – і не тільки бджільницької, – не кажучи вже про шанс, який отримують представники цієї невеликої галузі всередині країни, – аби покращити державну політику щодо бджільництва, збільшити підтримку галузі, залучити інвестиції для її розвитку.

Такий захід, як ХХХХІІІ Міжнародний бджільницький Конгрес Апімондії, не лише сприятиме розвитку вітчизняного бджільництва – він зміцнить імідж та престиж України в світі, допоможе встановленню численних важливих міжнародних зв’язків, стимулюватиме аграрний сектор та економіку в цілому.

Протягом 2011 – 2013 років будуть проведені ряд просвітницьких, наукових, мистецьких та ярмаркових  заходів, які будуть покликані залучити населення, в першу чергу молодь, до здорового способу життя та вживання продукції бджільництва, популяризації цього давнього ремесла серед широкої аудиторії, та покращення внутрішньої інфраструктури галузі, для того щоб на належному рівні провести в 2013 році ХХХХІІІ Міжнародного бджільницького Конгресу Апімондії.

 

Loading the player ...

 

 

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: