Оздоровлюючий вулик

Петро Іванович Балаш – відомий ніжинський пасічник, глова міськрайоної організації  «Братство бджолярів України». Бджільництвом захоплюється років двадцять. Прищепив любов до його «божих» комах рідний дядько, який викладав науку про бджіл у Тіницькому професійному училищі. Таким чином Петро Іванович втілив мрію свого батька, який все життя хотів мати вдома пасіку.

 
Зараз у Петра Івановича Балаша 34 бджолосім'ї. Щодня він відвідує своє бджолине господарство. А інакше й не можна. Пасіка вимагає постійного догляду та уваги.
 
Петро Іванович виготовив і обладнав вулик-ліжко.
 
Це той самий вулик, точніше, кілька вуликів, скріплених поруч, на яких зверху можна відпочивати. Саму ідею я підхопив у колеги із Сумщини. Трошки почитав, змайстрував і вдосконалив. Було багато експериментів. Довго не вдавалося розробити і змайструвати правильно ліжко. Потрібно зробити так: щоб бджола не вкусила, і мої старання не були марними. Я знайшов раціональне зерно - і тепер спокійно можу почуватись у вулику. Вже вранці я - як тільки народився - свіжий, бадьорий. Ефект такого оздоровчого вулика неперевершений. Це своєрідний подарунок, який я зробив сам собі на 60-річчя.
 
Бджоли позитивно впливають на людину. Продукти бджільництва, а це прополіс, мед, маточне молочко, пилок, дійсно мають лікувальну властивість - це своєрідний цілющий бальзам, який несе в собі енергетику здоров'я і довголіття.
 
Зараз Петро Балаш планує збирати маточне молочко. Збір пилку він давно освоїв.І в нього, впевнений, вийде. Тому що у бджоляра зі стажем і витримкою, є мета і мрія. До свого справі залучає онука Богдана. Він незамінний помічник дідуся і завжди допомагає йому в усьому.
 
align="center"

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: