Маточне молочко

Друк

 

«Експериментальні дослідження і клінічні спостереження, проведені в багатьох країнах світу показали, що натуральне (нативне) маточне молочко володіє цінними лікувально-профілактичними властивостями, що не можна сказати про його препаратах ...»

 

Іойріш Н. П. апітерапевт, «Продукти бджільництва та їх використання»,
Румунія, 1986 р.


«... Про маточне молочко відомо, що воно працює в ядрі будь-якої клітини. Особливо любить клітини головного мозку, тобто будь-які нервові клітини, а з внутрішніх органів маточне молочко дуже любить печінку. Тому якщо є проблеми з печінкою, якщо є будь-якого типу гепатит, цироз, ехінококк, що живе в печінці або головному мозку, тоді ми використовуємо у вигляді медової води будь-якої з Апітоков. Робимо таку ж саму концентрацію й таку ж кількість: 1 чайна ложка на один стакан води. Але робимо це не натще, а склянку сирої води, через 30-40 хвилин стакан медової води Апітока, тоді 90% маточного молочка будуть працювати в клітинах печінки. Мед працює в 12-ти перстнїї і у всіх прилеглих до неї органах, мед з маточним молочком 90% працює в клітинах печінки.

Маточне молочко відновлює будь-які захворювання нервової системи. У тому числі й ті захворювання, які пов'язані з дефіцитом живлення клітин нервової системи, це будь-які проблеми хребта - родові травми, ЧМТ, паралічі, неврози і т.д. Не треба боятися, що маточне молочко буде активізувати. Наприклад, при хворобі Паркінсона маточне молочко повинно давати активність, але ми бачимо зниження тремора, тобто відновлюється передача нервового імпульсу.

Ще маточне молочко працює в залізистих клітинах головного мозку - епіфіз, гіпофіз, ретикулярний апарат і т.д.

Маточне молочко підвищує нашу увагу і пам'ять, нормалізує біоритми центральної нервової системи (ЦНС). Наприклад, робота кишечнику відбувається з 5.00 до 7.00, робота шлунку з 7.00 до 9.00 і т.д. В залежності від часу, коли ми будемо вживати маточне молочко, буде відновлюватися нервова система, пов'язана саме з цими органами. Але пам'ятаємо, так як це форма меду з маточним молочком активізує нашу фізіологію, тому з 16.00 його бажано не вживати.

Маточне молочко містить у собі децинові кислоти, а за наявності децинових кислот ми визначаємо натуральність меду і бджоло продуктів. Децинові кислоти виробляють тільки залози бджоли. У природі децинові кислоти зустрічаються тільки у бджоли і в організмі людини. Самий головний ефект деценових кислот - противірусний, тобто вони гальмують розвиток вірусу.

Вплив маточного молочка на сечостатевої системи. Від енергетики нирок залежить функція статевих органів. Не правильно кажуть, що маточне молочко посилює функцію статевих органів. Маточне молочко в першу чергу відновлює паренхіму наднирників, від яких залежить активність статевих органів. І тут можна зробити таке порівняння з рослинними біогенними стимуляторами - це елеутерокок, женьшень, радіола, лимонник і т.д.

Чим відрізняється їх механізм дії від маточного молочка. Рослинні біостимулятори активізують побудову власних гормонів надниркових залоз, які потім утилізується для того, щоб придушити запалення, посилити біохімічні процеси або противоонкологічну боротьбу і т.д. Але рослинні біогенні стимулятори, вони тільки стимулюють побудову з депо, яке є в наднирниках. У нас в будь-якому органі завжди є в депонованому вигляді якісь запаси. Наприклад, гормон преднізолон побудований з певних блоків, ці блоки в неактивній формі знаходяться в наднирниках та рослинні біогенні стимулятори запускають механізм побудови гормону та виведення його в кров.

А маточне і трутневе молочко точно так само потрапляють в наднирники, стимулюють процес збирання гормонів всередині людини, але тільки будівельний матеріал приносять із собою. Це як у гості зі своїми продуктами. Резерв в депо яким був, таким і залишився. Таким чином, маточне і трутневе молочко не виснажувати наднирники.

Чому ж клітини печінки так люблять маточне молочко?

Зрозумівши, як розвивається личинка бджоли, ви зрозумієте, що відбувається в нашому організмі.

Бджола відкладає яйце, і це яйце через 3 дні перетворюється на личинки, в кільчастого черв’ячка, покритого м'яким хітиновим панциром. Личинки будь-якої бджоли, незалежно від того робоча це бджола, трутень або матка перші три дні годують тільки маточним молочком. А потім тільки матка харчується маточним молочком, а іншим в наступні три дні дають суміш перги і меду з додаванням маточного молочка. І за шість днів, коли личинка росте, вона збільшує свою масу в 2-3 тисячі разів.

А далі ми спостерігаємо трансформацію. Як тільки личинка покриває себе коконом і перетворюється в лялечку, всередині соти відбувається така трансформація - повністю все розплавляється і там формується жива біомаса, стає як холодець, тобто там немає ні одного органу і навіть натяку на кровоносних або нервову клітину. Там є тільки набір біологічних речовин, з яких може бути щось побудовано. Ця куколка знаходиться в коконі 2-3-4 дні іі за цей час формується тіло дорослої бджоли. Це означає, що всі поживні речовини утилізувались до кирпічика, а потім починається збірка і ось цієї зборкою завідують інгредієнти маточного молочка та трутневого. І так, при трансформації мембрана клітини не деформується і не розчиняється, а всередині клітини все розчиняється, а потім заново будується.

Те ж саме відбувається й у клітині печінки людини при використанні маточного молочка. Чому ми говоримо, що при цирозі печінки, особливо ефективно при будь-якій формі гепатиту, ми отримуємо здорову клітину печінки. Той же самий процес, але більш повільно протікає в нервових клітинах тіла людини.

Якщо  в гепатоцітє ми спостерігаємо цей ефект за 6-8 місяців, коли практично 10% клітин печінки відновлюються, то в нервових клітинах цей процес розтягується на 2-3 роки, коли 10% нервових клітин повністю розчиняються, потім повністю відбудуються заново. Оновлюється 1 / 10 нервової системи, а потім вже йде ефект «сніжного кома» і ці процеси починають працювати швидше. Тому ми й говоримо, що за 7 років можна оновити нервову тканину людини з використанням бджоло продуктів. Але бджоло продукти максимально ефективно працюють в комплексі. Хоча мед і є кінцевим продуктом, але проміжні продукти, маточне молочко і пилок, вони посилюють ефекти один одного, тобто потрібна менша кількість, менший час для використання бджоло продуктів, щоб отримати той самий ефект. А справа в тому, що маточне молочко прискорює процеси поділу оновлення клітини, але якщо ми використовуємо його в невеликих кількостях і з пилком, як будівельний матеріал для клітини. Маточне молочко це будівельний матеріал для ядра клітини, а пилок для самої клітини, тому й потрібно використовувати це в комплексі. І так, якщо ми використовуємо маточне молочко у великих кількостях, ми прискорюємо процеси поділу клітини. Але якщо маточного молочка занадто багато, то тоді ми бачимо прискорення поділу клітин, але не треба плутати це з онкологією.

На чому це може позначитися? У будь-якого органу є біологічний ресурс. Наші органи створені за певним генотипом. Наприклад, у нас зараз закладена максимальна тривалість життя 150-180 років. Якщо ми будемо великими дозами їсти маточне молочко, ми цей вік - 150 років проживемо за менший проміжок часу.

Що стосується онкології. Бджолині продукти не просто не активують ріст злоякісних клітин, вони його гальмують. Тому що бджолині продукти нормалізують фізіологічні процеси. У нашому організмі стільки біологічних процесів, скільки біохімічних реакцій. У клітині печінки в секунду відбувається більш трильйона біохімічних реакцій, і ми на сьогодні не в змозі втрутитися в біохімічні процеси, ми можемо на якомусь етапі встряти, але контролювати цей процес ми не в змозі, це може зробити тільки сам організм. У бджолиних продуктів найяскравіший представник в цьому плані - маточне молочко. Воно має особливість вибирати і підтримувати здорові клітини, а ті клітини, в яких порушена структура ДНК, до чого відносяться онкологічні клітини, вони не схильні до впливу маточного молочка.

На онкологічні клітини маточне молочко не впливає, але відновлює нормальне функціонування нормальної фізіологічної тканини, тим самим споживаючи енергію, яка йшла в розвиваються онкологічні клітини. Припиняє їх подальший нестримний розвиток, за рахунок того, що відбирає енергію. Це дуже важливий процес. Маточне молочко стабілізує онкологічний процес.

Трутневе і маточне молочко відрізняються один від одного наявністю посиленої формули жіночих статевих гормонів (естрогенів) і чоловічих (тестостерону). Коли ми стикаємося з проблемою статевого дозрівання, тобто іноді зустрічається, що дівчинка в період статевого дозрівання формується по чоловічому типу і навпаки. І тут ефективна така формула, якщо у дитини порушена гормональна статева орієнтація, даємо протилежний продукт.

Припустимо, дівчинка розвивається по чоловічому типу. Перший місяць ми даємо трутневе молочко, а потім два місяці маточне молочко, знову 1 місяць трутневе і два місяці маткове молочко. Таким чином, ми спочатку даємо організму максимальну можливість сформувати і виробити чоловічі статеві гормони-тестостерон, а потім даємо можливість сформувати жіночі - естроген. При безплідді ми використовуємо таку ж формулу. Причому, якщо настає безпліддя, рекомендовано займатися і чоловіком, і жінкою саме за такою формулою, і так, протилежного продукту-1 частина, свого продукту-2 частини. »

 

Гордомисова Г. В. - директор Красноярської медичної академії,
науковий співробітник, нутріцітолог, апітерапевт.
«Еволюційно-фізичні механізми впливу продуктів бджільництва на стан здоров'я людини»
Ростов на Дону, 2005 р.

 

 

 
Цікава стаття? Поділись нею з іншими: